Mladík ve Zlíně si myslel, že je mistr bojových umění

Mladík si myslel, že je mistr bojových umění. Včasný příjezd strážníků ho spasil před hořkou pravdou. Foto: TZ MPZ
ZLÍN - Velké štěstí postihlo v sobotu 8. května 2021 Zlín, kdy krajskou metropoli východní Moravy navštívil slavný Bruce Lee. Jistě není náhodou, že se tak stalo na Den vítězství a zrovna na zdejším autobusovém nádraží. Skutečnost, že známý herec, mistr a popularizátor bojových umění je již takřka pět dekád po smrti, není v tomto příběhu podstatná…

Půlhodinu před půlnocí zaznamenal operátor Městského kamerového dohlížecího systému, že na autobusovém nádraží se schyluje k potyčce. Kolem skupinky postávajících mužů totiž divoce poskakoval mladík svlečený do půli těla, který zaujímal křečovité bojové postoje. I když městská kamera neumí zprostředkovat přenos zvuku, bylo více než zřejmé, že pohár trpělivosti se rychle naplňuje. To se potvrdilo ve chvíli, kdy se jeden z mužů pokusil skotačícího chlapce neúspěšně chytit, načež se totéž povedlo po chvíli a jen na chvíli až dalšímu z nich. Tou dobou již ale na místo směřovaly dvě nejbližší hlídky Městské policie Zlín.

O několik chvil později bylo zjištěno, že horkokrevný mladík překypující tělesnou energií je 18letý občan nedaleké obce, který strážníkům sdělil, že je Bruce Lee a trénuje.

Přítomní muži ve věku 27 – 45 let o setkání s touto celebritou zjevně nestáli a strážníkům uvedli, že se vlastně nic nestalo, jen si přejí, aby je dotyčný neobtěžoval nejapnými řečmi a své skopičiny šel předvádět jinam.

Hlídka MP Zlín proto pomohla zkrotlému mladíkovi nalézt své oblečení a batoh, načež se odebral v doprovodu svého kamaráda meditovat do místa bydliště.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x