Muž surově zbil přítelkyni. Hrozí mu až deset let za mřížemi

Foto: Policie ČR
OTROKOVICE – Před týdnem obdržela otrokovická policie několik oznámení, že na balkoně bytu volá o pomoc žena, kterou surově bije muž a vyhrožuje jí smrtí. Řádění násilníka zřejmě předcházelo užití drog. Muž skončil ve vazbě.

Na lince tísňového volání přijala policie několik oznámení, že na balkoně bytu v Otrokovicích volá o pomoc žena, kterou bije muž. Na místo proto ihned vyrazily policejní hlídky, které se v tu chvíli vyskytovaly blízko místa události. Zjevně zraněnou ženu, která ležela na balkoně, převezli záchranáři do nemocnice, agresivního muže potom dopravili policisté do protialkoholní léčebny v Kroměříži.

Muž i žena zřejmě užili společně drogy, poté muž bezdůvodně na ženu zaútočil údery pěstí do hlavy a kopal ji do celého těla, přičemž jí opakovaně vyhrožoval smrtí. Žena utrpěla několik zranění na hlavě i na těle, s nimiž se bude léčit několik týdnů či měsíců,“ uvedla tisková mluvčí krajské policie Monika Kozumplíková.

Čtyřiatřicetiletý muž, který dosud nebyl soudně trestaný, skončil po rozhodnutí soudce ve vazební věznici. Za spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu nebezpečné vyhrožování mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na tři až na deset let.

--> --> --> --> -->