Novoroční koncert ani ples města se v Hradišti neuskuteční

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Uherské Hradiště)
UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Dvě zavedené kulturně společenské akce v Uherském Hradišti, které se konají na začátku každého roku - Novoroční koncert s přípitkem starosty města a Reprezentační ples města Uherské Hradiště, se v roce 2021 neuskuteční. Důvodem jsou opatření zavedená kvůli současné epidemické situaci na území České republiky, serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí města Jan Pášma.

Novoroční koncert, konaný každoročně v prvních dnech roku a Reprezentační ples města Uherské Hradiště, kterým bývá tradičně ve druhé polovině měsíce ledna zahájena místní plesová sezóna, jsou prestižními a oblíbenými událostmi s obvykle vysokou návštěvností. Vzhledem k tomu, že obě akce vyžadují dlouhodobou organizační a produkční přípravu zahrnující programovou, uměleckou i technickou stránku, rozhodlo město Uherské Hradiště v součinnosti s pořádajícím Klubem kultury Uherské Hradiště pro rok 2021 obě akce neuskutečnit.

„Doufáme, že kulturní veřejnost, posluchači a návštěvníci těchto akcí tuto vysoce nestandardní situaci pochopí. Město Uherské Hradiště i Klub kultury budou po rozvolnění opatření dělat vše pro to, aby společenský život ve městě co možná nejdříve ožil a abychom si opět mohli užívat pestrou paletu různých akcí pro širokou veřejnost,“ okomentoval rozhodnutí starosta města Stanislav Blaha.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x