Sedm kulí v beraním kožichu. Zlín – Mladá Boleslav 3:7

ZLÍN - Třetí porážka v řadě. Zlínští Berani notně kulhají, v utkání 19. kola Tipsport extraligy byli nad jejich síly hokejisté Mladé Boleslavi.

Trenér Svoboda onemocněl a jeho svěřenci mu brzké uzdravení svým výkonem zrovna nepopřáli.

A přitom to vypadalo zpočátku víc než dobře, už ve 4. minutě prokázal po návratu do sestavy mladý Dobiáš, že mu střelecký um není cizí. Brankáře Růžičku propálil jako zkušený mazák.

Jenže pak si vzali taktovku hosté a skóre první třetiny otočili po zásazích Šťastného, Kousala a Stránského na 1:3 z domácího pohledu. Zvláště druhý gól Kousala musel brankáře Kašíka hodně mrzet.

Úvod druhé části ozdobil pěknou gólovou ranou zlínský Gazda, ale nic z toho…

Naopak hosté utekli po brankách Zohorny, Zbořila a Ciencaly až do čtyřbrankového vedení. Šestý gól už lovil ze sítě Huf, který po pěti gólech hostů střídal Kašíka.

I úvod poslední třetiny vyšel Zlínu, když snížil Karafiát, jenže to bylo ze strany Beranů vše a jejich zmar ještě dovršil sedmým gólem Flynn.

PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav 3:7.