Snaha ano, nasazení ano. Ale body ne. Zlín – Hradec Králové 2:3

ZLÍN - Bojovali, dřeli, jezdili, občas jim pomohla tyčka Hufovy branky, ale na body bohužel zlínští hokejisté v extralize ani napotřetí nedosáhli. Utekl jim úvod utkání a ono se to po zajímavém průběhu v bitvě s týmem, který má ty nejvyšší ambice, hořce vymstilo.

Hradečtí angažovali ke Kevinu Klímovi po sezóně i jeho totálně podobné dvojče Kellyho. A oba synové slavného otce to rozjeli od samého začátku.

Už na konci 1. minuty frnkl domácím zadákům Kelly z Klímovy family a prostřelil Hufa.

Bráška ho napodobil v minutě s pořadovým číslem 5, střílel prakticky do odkryté klece. Knockout jako z děla. Jenže…

Domácí se nevzdali ani na chviličku a za minutku už to bylo po Noskově gólu daleko lepší.

Ve druhé části šel Mountfield zase do dvoubrankového náskoku po trefě Cingela.

Bojovníci ve žlutém ovšem zase zanedlouho snížili, když poslal vydařenou dělovku po Honejskově vybídnutí za Mazance Gazda.

Jenže dva góly beků na víc než na čestnou porážku 2:3 nestačily. Výsledek proti soupeři nabitému hvězdnými hráči je velmi slušný, ovšem zase to nepřináší byť jediný bodík.

Čekání pokračuje, bude zajímavé sledovat, jak moc bude brzdit nejvyšší soutěž koronavir, jemuž hokejisté i fandové přejí jediné – zmar.