Tři body byly blízko. Berani berou dva. Pardubice udolali až v nájezdech

ZLÍN - Necelé dvě minuty chyběly ke zlínským třem bodům. Vinou menší chvilkové koncentrace je Beranům vyfoukl gólem v předposlední minutě řádné hrací doby čertovsky pardubický útočník Lukáš Anděl, když prostřelil zlínského strážce bodů a tyčí Libora Kašíka.

Hosté jsou pod docela těžkou dekou, nedaří se jim a okupují spodní patra extraligové tabulky.

Ale úvod jim tentokrát vyšel, už ve třetí minutě se ztichlým stadionem nesl jejich radostný pokřik. Kašíka překonal Poulíček.

Druhá tvář domácích přišla ve druhé třetině.

Zvláště gól Jiřího Ondráčka, kterým ve 22. minutě vyrovnal na dílčích 1:1, byl kouzelný. Zkušený křídelník míchal pukem, možná hledal spoluhráče a když se jaksi nikdo ne a ne zjevit, vzal vše na sebe a Kantor v brance Pardubic vytáhl puk ze sítě jako žáček.

Ve 31. minutě domácí vývoj otočili, když se pěknou ranou přes změť těl před pardubickým brankářem prosadil gólově Dalibor Řezníček.

Ve zmíněné 59. minutě ovšem hosté srovnali a po prodloužení se jely nájezdy.

Pardubičtí se netrefili ani jednou, zato domácí dvakrát Honejskem a Šlahařem, tedy svými nejlepšími střelci. A bylo hotovo.

PSG Berani Zlín – Dynamo Pardubice 3:2 po prodloužení.