U Hrobic na Zlínsku se srazila dodávka s osobním automobilem. Na místě byli čtyři zranění

Foto: ZZS ZK
ZLÍNSKO - Čtyři zraněné osoby včetně jednoho dítěte si vyžádala dopravní nehoda, ke které došlo v pondělí odpoledne mezi Novými Dvory a Hrobicemi na Zlínsku. Srazila se zde dodávka s osobním automobilem.

Na místo nehody byli vysláni hasiči ze Zlína a Slušovic a čtyři záchranářské posádky. V dodávce cestovali dva dospělí lidé a malé dítě.

Holčička naštěstí utrpěla pouze oděrky. Záchranáři ji na místě vyšetřili a vzhledem k mechanismu poranění ji pro jistotu převezli k dovyšetření do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně,“ informovali záchranáři na webu ZZS ZK.

Dítěti se na místě věnoval také hasič, člen posttraumatického intervenčního týmu, který mu předal dráčka Záchranáčka,“ uvedla mluvčí krajských hasičů Lucie Javoříková.

Středně vážná zranění utrpěla žena, která cestovala v dodávce. „Stěžovala si především na bolest hrudníku, kostrče a pravé dolní končetiny. Záchranáři ji vyšetřili, zajistili žilní linku, podali infuzi, naložili krční límec a uložili do vakuové matrace. Takto zajištěnou spolujezdkyni transportovali do zlínské nemocnice,“ pokračovali záchranáři.

Do stejné nemocnice s lehčím zraněním zápěstí odvezli také řidiče dodávky.

Řidič osobního auta utrpěl středně těžká zranění pravé horní končetiny. „Záchranáři muže vyšetřili a ošetřili v rámci přednemocniční neodkladné péče a imobilizovaného vakuovou matrací pacienta transportovali také do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně,“ dodali záchranáři.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x