Valašské finále se blíží! Předprodej vstupenek na zápasy ve Zlíně začne dnes ve dvanáct hodin

Foto: PSG Berani Zlín
ZLÍN – Hokejoví Berani pokračují ve spanilé jízdě a tým, který se ještě před dvěma měsíci krčil na chvostu tabulky, se jako první v rámci ligy kvalifikoval do finále, kde se porve o vítězství Chance ligy. V něm se střetne s odvěkým rivalem ze Vsetína. Skvělou atmosféru zlínského stadionu si fanoušci užijí ve středu a čtvrtek 5. a 6. dubna od 17:30 hodin.

Předprodej začne ve středu ve dvanáct hodin, přednost dostanou permanentkáři, kteří mohou pro své známé moci pořídit až 4 vstupenky navíc, a nově také fanoušci, kteří si pravidelně kupovali vstupenky v základní části nebo v play-off.

Nákup fanoušci provedou stejně jako na první utkání se Vsetínem, pomocí čísla permanentky a ověřovacího kódu na stránkách vstupenky.beranizlin.cz nebo www.ticketportal.cz.

Zlínští fanoušci jsou v play-off úžasní a našemu klubu významně pomáhají. Dokazují, že Zlín je hokejové město, což je zároveň závazek k tomu udělat vše pro to, aby se klub dostal zpět na vrchol. Já se velmi těším na plný zlínský stadion. Již nyní víme, že je o vstupenky enormní zájem a chceme v první řadě odměnit fanoušky, kteří chodí na stadion pravidelně,“ má jasno generální manažer klubu Robert Hamrla.

Předkupní právo získají všichni fanoušci, kteří si přes společnost Ticketportal zakoupili vstupenky minimálně na 10 utkání základní část nebo dvě a více utkání v rámci play-off. Všichni tito fanoušci obdrželi ve středu ráno do e-mailu speciální ověřovací kód a heslo, které použijí pro přihlášení na stránce Ticketportal.cz. Zde budou moci ihned nakoupit až čtyři vstupenky na obě utkání.

Cena na stání je 300 Kč, vstupenky na sezení stojí podle kategorie 600 Kč nebo 400 Kč. Klubová sedadla P10 pořídíte za 900 Kč.

--> --> --> --> -->