Zlín nechá opravit hřiště ve městě i zastávkový přístřešek na Klečůvce

Ilustrační foto
ZLÍN - Odbor městské zeleně Magistrátu města Zlína spouští plánované rekonstrukce v centrální části města a místní části Klečůvka. Serveru Zlin.cz to sdělil mluvčí magistrátu Tomáš Melzer.

Ve Štefánikově ulici ve Zlíně se od dubna do června uskuteční rekonstrukce stávajícího hřiště č. 60. Rekonstrukce bude spočívat v obnově asfaltového povrchu včetně podkladních vrstev, osazení nových obrubníků a výměně záchytných sítí. Akce se realizuje na základě dlouholetých požadavků místních obyvatel. Se stavbou je spojena částečná uzavírka provozu na pozemní komunikaci a úplná uzavírka komunikace pro pěší.

Kompletní výměny se dočká i zastaralý zastávkový přístřešek v místní části Klečůvka. „Součástí rekonstrukce, která se bude realizovat od dubna do června letošního roku, bude i předláždění zpevněné plochy. Jedná se o další etapu stavby navazující na akci Úprava prostoru za obchodem ve Zlíně-Klečůvce, která byla provedena v loňském roce,“ řekla Eliška Gášková, referentka odboru městské zeleně. Po dobu provádění stavby bude autobusová zastávka přesunuta ke zpevněné ploše před bývalou prodejnou. Stavba si vyžádá úplnou uzavírku komunikace pro pěší a částečnou uzavírku provozu na pozemní komunikaci. Po dokončení stavby bude v okolí zastávky provedeno zatravnění, výsadba kvetoucích keřů, trvalek a okrasných trav.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x