Zlínské náměstí Míru ožije jarmarkem

Ilustrační foto (Foto: MěÚ Zlin)
ZLÍN - Na náměstí Míru ve Zlíně se uskuteční třídenní Kejklířský jarmark. Serveru Zlin.cz to uvedla za zlínskou radnici Irena Orságová.

„Pro návštěvníky bude připravena bohatá nabídka jarmarečních dobrot, výběr lahodného burčáku i prodejní stánky s tradičními řemeslnými výrobky,“ upřesnila Orságová. Kejklířský jarmark se koná od 17. do 19. září od 8.00 do 18.00 hodin.

Denně bude trh doprovázet kulturní program, kreativní dílny a workshopy. Ve čtvrtek 17. září se například lidé mohou těšit od 16.00 hodin na workshop Žonglérská show, Bubble show klauna Bublína, Bublinářskou dílnu v trávě, Dale B Williamse nebo Kreativní dílničku, žonglérský workshop a Zajíčkovu hopsací dráhu.

V pátek od 16.00 hodin se představí Ferda Mravenec – Nezávislá divadelní scéna SEMTAMFÓR, Chůdadlo – DELL ARTE, Fleret a Zuzana Šuláková, Chůdadlo – Noční cirkus či Dílna s Mojí dílnou a žonglérský workshop.

V sobotu začne program v 10.00 dopoledne Tanečními hrátky s Orianadance, od 14.00 hodin budou následovat další vystoupení – Jirka Hadaš a Maxipes Fík, Kačes, Dyják a spol., Cirkus trochu jinak – Cvičme v rytme, Cestující hudba a připravena bude také Dílnička, žonglérský workshop a RC modely.

Možné změny v programu kvůli koronavirové epidemii budou zveřejněny na webu a sociálních sítích města.

Blížší info najdete zde.

--> --> --> --> -->