Zlínskou MHD čeká několikadenní výluka

Foto: DSZO
ZLÍN- Z důvodu stavebních prací v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích bude po dobu pěti dnů částečně změněna trasa autobusové linky MHD č. 51. Ve dnech 22. – 26. února 2021 nebude obsluhována zastávka Sokolovská, serveru Zlin.cz to řekl mluvčí Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice Vojtěch Cekota.

Od pondělí 22. února bude v ulici B. Smetany ve Zlíně-Malenovicích probíhat oprava plynovodní přípojky a ulice bude do 26. února pro průjezd autobusů MHD uzavřena. Autobusy linky č. 51, která je tudy vedena, budou dočasně odkloněny na výlukovou trasu přes ulici Zabrání a Jarolímkovo náměstí a na standardní trasu se napojí na zastávce Malenovice-hřiště. Linka 51 tak vynechá zastávku Sokolovská. Časy odjezdů se nezmění.

„Posledním spojem, který pojede po standardní trase včetně zastávky Sokolovská, bude v pondělí 22. února autobus s odjezdem v 7.05 hodin z Malenovic-točny. Výluka by předběžně měla trvat do pátku 26. února do 16 hodin. Pokud to však umožní klimatické podmínky a postup prací, mohla by být výluka ukončena už během čtvrtka 25. února,“ dodal Cekota.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x