Miloslav Regner: k očkování vyzývám i fanoušky rallye

Foto: Jan Regner
ZLÍN - Jako jeden z prvních sedmdesátníků na Zlínsku využil možnosti očkování proti covidu. Dlouholetý ředitel Barum rallye Miloslav Regner určitě ví, co dělá.

„Beru to jako výzvu pro všechny fanoušky nejen naší zlínské rallye. Loni jsme museli k našemu smutku a pochopitelně hlavně smůle fanoušků 50. ročník Barumky zrušit. Jestli si něco nepřeji, pak to, abychom to museli v létě zopakovat,“ řekl poté, co v pátek v poledne absolvoval u MUDr. Lubomíra Nečase první díl očkování, Miloslav Regner.

Jedenasedmdesátiletý manažer, funkcionář a činovník se nemusel dlouho rozhodovat. „Na nějaké to píchnutí jsem zvyklý z dětství, strach jsem tedy rozhodně neměl, není z čeho. Bylo to rychlé a věřím, že mne jako všechny ostatní vakcína ochrání před onemocněním. Až to bude možné, rád bych viděl v ordinacích nebo očkovacích centrech naše fanoušky, soutěž se jezdí pro ně a bez diváků nemá podle mého názoru Barumka vlastně význam,“ dodal Regner.

„Milošův názor mohu podepsat, chceme-li v létě jet Barumku v co nejlepším provedení, je očkování tou nejlepší cestou k návratu do normálu. To samozřejmě neplatí jen pro rallye, ale obecně pro sport, kulturu a vše ostatní, co dělá náš život normálním a plnohodnotným, tak jak jsme byli vždycky zvyklí,“ dodal hlavní lékař Barum Czech Rally Zlín Lubomír Nečas.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x