Užijte si konec léta v Obchodňáku: rybí speciality, Lego i zmrzka 2+1 zdarma

Obchodní dům Zlín není jen místem moderního nakupování a společenského setkávání. Vyrazit sem můžete také za dobrým jídlem a pitím, zábavou nebo odpočinkem. Co je nového a co se chystá?

Výstava a herna plná kostek LEGO® v Desítce

Pojďte si s dětmi pohrát! Úspěšná Výstava a herna plná kostek LEGO® v Galerii Desítka je přístupná už jen pár dnů, do 31. srpna! Děti (i rodiče) si mohou pohrát s kostkami všech velikostí: od těch nejmenších až po velké Fun blocky, z nichž se staví domy či hradby. Nechybí kreativní stolky, DUPLO®„bazének“, graffiti stěna či figuríny, které můžete kostičkami „oblékat“. V herně i obchodní pasáži jsou také k vidění již složené stavebnice, sběratelské rarity nebo úchvatné modely aut.

Po dobu výstavy je v 10. podlaží přístupná galerijní kavárna s venkovní terasou a originálním panoramatickým výhledem na Zlín.

Otevřeno je denně od 10:00 do 18:00.

Tato akce není sponzorována ani provozována společností LEGO Group.

Pohoda a drinky: objevte zahrádku Baru 1931

Baví vás atmosféra letního posezení na venkovních zahrádkách? U Obchodňáku si ji můžete užít hned u čtyř podniků. Objevte kouzlo vylepšené zahrádky u Baru 1931, která se proměnila v oázu zeleně a pohody. Denně od 15 do 19 hodin tu navíc mají happy hour na vybrané klasické drinky jako jsou Mojito, Aperol Spritz nebo Gin&Tonic a také speciální nabídku osvěžujících ledových a mražených káv. Servírují se tu i polední menu z Bistrotéky Valachy a konají se pravidelné tematické akce.

V srpnu na Obchodňáku 2+1 zmrzlina zdarma

Stavte se na zmrzlinu! Do 31. srpna platí akce 2+1 v Bistrotéce Valachy (pekařský pult, kornuterie i kavárna), v cukrárně a kavárně Delikaně a v KAFE NA ROHU.

Stačí, když si koupíte dvě zmrzliny, a třetí k nim dostanete zdarma (malou točenou nebo jeden kopeček).

Chystá se další Brunch v Desítce: již 24. září Oblíbená tradice brunchů v Galerii Desítka po prázdninové pauze pokračuje. Brunch na téma Babí léto se chystá v neděli 24. září a opět se můžete těšit na čtyřhodinové stolování ve stylu „vše v ceně“ od snídani přes obědové speciality až po dezerty, vín či kávu. Atmosféru podtrhne živá hudba i ochutnávka sýrů. Rezervujte si své místo.

Škola vaření nabízí další kurzy

Se začátkem školního roku se naplno rozbíhá i Škola vaření Bistrotéky Valachy. Podívejte se na podzimní kalendář akcí. Doporučujeme například:

  • 11. 9. Vietnamská kuchyně (May Tran Hau z bistra Večerka Brno)
  • 13. 9. Výroba čokoládových pralinek (Martina Kynstlerová, vítězka soutěže Peče celá země)

Více na www.obchodnidum.cz

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x