Za vším hledej ženu, Spider-Man, Grand Prix, Invalida… Ani v srpnu si nenechte ujít letní bijáky pod širým nebem

Více jak tři tisíce návštěvníků si nenechalo ujít letní bijáky v rámci Zlínského filmového léta, které se doposud uskutečnily v sadu Svobody, parku Komenského a na fotbalovém hřišti v Příluku. Další filmové projekce na řadě míst ve Zlíně si můžete užít i v srpnu, kdy se s filmovým létem rozloučíme. Filmové léto přináší město Zlín.

První srpnové filmové projekce odstartují na discgolfovém hřišti v Centrálním parku na Jižních Svazích. Páteční a sobotní večery budou věnovány převážně mladším divákům. V pátek 4. srpna je připraven americký fantasy snímek a muzikál o známé malé mořské víle Ariel, která touží po dobrodružství a poznání světa na souši. V sobotu 5. srpna se na filmovém plátně objeví parta pavoučích hrdinů v animovaném snímku Spider-Man: Napříč paralelními světy.

Následující týden, v pátek 11. a v sobotu 12. srpna, se filmové plátno přesune na fotbalové hřiště do Malenovic, kde budou letní večery patřit českým komediím. Prvním snímkem bude road movie režiséra Jana Prušinovského Grand Prix, kde se v hlavních rolích představí Kryštof Hádek, Robin Ferro, Štěpán Kozub, Anna Kameníková či Tatiana Dyková. Další večer vás pak čeká osobitá vztahová komedie o třech kamarádkách Za vším hledej ženu, v níž si společně zahrály Hana Vágnerová, Tereza Rychlá a Betka Stanková.

Zlínské filmové léto zakončí nově dva promítací večery v parčíku u dětského hřiště U Majáku. V pátek 18. srpna se ve slovenském filmu Invalida vrátíme do divokých devadesátek a v sobotu 19. srpna pak letošní program ukončí americký velkofilm Indiana Jones a nástroj osudu.

Vstup na filmové projekce je zdarma. Pro větší pohodlí si s sebou nezapomeňte vzít deky nebo rozkládací židle. Občerstvení bude zajištěno.

Kompletní program naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto.

Zobrazit fotogalerii >>

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x