Hokejové Berany čeká nabitý program. Ve třech dnech se utkají se dvěma celky z čela tabulky

Foto: Libor Kožík
ZLÍN – Hokejisté Zlína si listopadové reprezentační přestávky příliš neužijí. Dnes a v neděli je v Chance lize čekají dvě předehrávky, ve kterých se na domácím ledě utkají s týmy Přerova a Třebíče, které aktuálně okupují čelo tabulky.

První předehrávka je na programu už dnes v 17:30 hodin, kdy se Berani utkají s nedalekým Přerovem, o dva dny později pak od 15 hodin vyzvou Třebíč. Důvodem přeložení z původního termínu je dlouho očekávaný koncert populární skupiny Kabát, který se bude konat příští čtvrtek právě na Zimním stadionu Luďka Čajky.

Dnes večer se očekává velice atraktivní zápas – právě s nedalekým Přerovem zlínští Berani v předchozích sezónách působení v nejvyšší soutěži dlouhá léta úspěšně spolupracovali. Zubrům, které navíc vede bývalý zlínský trenér Robert Svoboda, patří v tabulce aktuálně třetí místo.

Duel s Horáckou Slavií Třebíč, druhým celkem v průběžné ligové tabulce, se měl původně hrát o den později. Vedení klubu se rozhodlo přesunout utkání ze začátku pracovního týdne na nedělní odpoledne, které by mělo být pro fanoušky vhodnější.

Začátek utkání s Třebíčí se odehraje v nejdřívější možný termín tak, aby se fanoušci stihli pohodlně přesunout přes město na fotbalový stadion Letná, kde se odehraje utkání Zlína se Slavií,“ uvedl marketingový manažer PSG Berani Zlín Libor Kožík.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x