Na Zlín Film Festivalu se budou rozdávat ceny, jednu převezme i Eliška Balzerová

Foto: Facebook/Zlate jablko
ZLÍN - Letošní jubilejní Zlín Film Festival je ve svém závěru. Na slavnostním galavečeru za přítomnosti kamer České televize budou vyhlášeny vítězné filmy, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí festivalu Kateřina Martykánová.

Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež si osobně převezme herečka Eliška Balzerová. Galavečer spojený se slavnostním vyhlášením vítězných filmů začne v Kongresovém centru ve 20.00 hodin.

I ve čtvrtek si ale mohou lidé zajít ještě do kina. K vidění bude například španělský snímek Dívky, projekce začne v 18.30 hodin. Letní kino pro změnu uvede ve 20.00 hodin film Spider-Man: Daleko od domova.

Sad Svobody ožije v 19.00 hodin vystoupením Velkého dechového orchestru města Zlína. „A kdo se bude chtít potkat s hvězdami filmu, může dorazit v 15.00 hodin na náměstí Míru. Hostem festivalové kavárny bude herečka Eliška Balzerová, v 16.00 hodin se pak ve Zlatém jablku uskuteční autogramiáda s herečkou a zpěvačkou Barborou Polákovou,“ dodala Martykánová.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x