Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín pro fanoušky připravili limitovaný sběratelský model

Pořadatelé Barum Czech Rally Zlín pro fanoušky připravili limitovaný sběratelský model. Foto: Barum Czech Rally Zlín
ZLÍN - Jubilejní padesátý ročník Barum Czech Rally Zlín se kvapem blíží. Jako milá vzpomínka může letos fanouškům posloužit nový unikátní sběratelský model, který pro ně pořadatelé připravili jako překvapení. Unikátní limitovaná edice sběratelských modelů, které potěší nejen milovníky automobilových modelů, se vyrobila poprvé v celé historii zlínské rally.

Fanoušci rallysportu mohou mít na Barumku v případě zakoupení sběratelského modelu autíčka Škoda Fabia R5 Evo v měřítku 1:43 příjemnou vzpomínku. „Model vyrobil osvědčený výrobce závodních autíček společnost IXO Models. Nebývá zvykem, aby model byl zvolen se samotnou akcí, ale většinou je spojen s určitou posádkou. Jedná se o výjimečný model, který byl vydán u příležitosti půlstoletí Barumky. Model je v originálním polepu a předpokládáme, že postupně jeho cena výrazně stoupne,“ uvedl Jan Regner, zástupce ředitele Barum Czech Rally Zlín. Celkem bylo vyrobeno v limitované sérii 500 modelů a nyní je jich již více než třetina prodána. „Podařilo se nám uspíšit ze strany dodavatele expedici a modely máme s předstihem na skladě. Každý den k nám chodí objednávky a autíčka postupně mizí. Vedle našeho e-shopu si je zájemci mohou zakoupit ve stálém sekretariátu soutěže na Hornomlýnské ulici ve Zlíně nebo případně během konání soutěže v oficiálních prodejních stáncích barumky,“ upřesnil Jan Regner.  

Vedle sběratelského autíčka je k dispozici na e-shopu další obvyklé zboží. Jedná se o speciální trička v provedení pánské, dámské a dětské. Dále vyšívaná kšiltovka,  samolepky, propisky, náramky, magnetky, ale i batoh, sluneční brýle, šňůrky nebo například multifunkční šátek. K dostání je i povedená kniha 50 let příběhů Barum Czech Rally Zlín. Už nyní si můžete objednat se slevou permanentku, VIP balíčky, vstupy na VIP místa, oficiální program, plakát atd.„Na jubilejní ročník jsme dále připravili speciální sadu retro nálepek. Byla vytvořena kolekce pěti samolepek s historickými motivy aut, která se významně zapsala do historie zlínské rally,“ pověděl Regner.

Fanoušci projevují letos mimořádný zájem o rallyové zážitky, a to sledování rally z vrtulníku nebo spolujízda na místě spolujezdce ve voze Ford Fiesta R5 nebo Mitsubishi Lancer EVO IX. „Tyto zážitky jsou výsledkem diplomové práce, kdy jsme zjištovali, o co mají fanoušci zájem. Nejenom pasivní sledování rally, ale chtějí lítat helikoptérou nebo sedět v závodním voze. Je o ně velký zájem a těší nás, že můžeme tyto zážitky fandům Barum Rally nabídnout,“ řekl závěrem Jan Regner.

×

Přehled denních zpráv na Váš e-mail

Odebírat novinky
x